Školka | Beehive School

Beehive School

Nadstandartní program v inspirovaný britskými osnovami pro děti všech národností ve věku od 3 do 5 let i bez znalosti anglického jazyka.

Beehive School

Docházka do mateřské školy je určena pro děti ve věku od 3 do 5 let. Náš nadšený učitelský sbor pracuje s dětmi pečlivě tak, aby jim s pomocí vzdělávacího programu umožnil prospívat nejen z hlediska vzdělávání, nýbrž také v oblasti sociálního a emocionálního rozvoje.
Naši nadšení učitelé pracují s dětmi, aby zajistili plné rozvinutí jejich potenciálu. Současně probíhá výuka v českém programu, který je určený pro rodilé i nerodilé mluvčí.

Vzdělávací program se zaměřuje na klíčové oblasti EYFS a připravuje děti na Key Stage 1:

  • Komunikace, jazyk, čtení a psaní hláskování, úvod do čtení, psaní a komunikace v různých situacích.
  • Rozvoj matematických dovedností zaměřujeme se na mnoho oblastí matematických dovedností včetně řazení, uspořádání, třídění a porovnávání.
  • Znalost a chápání světa věda, historie, zeměpis a informační technologie.
  • Tělesná výchova hudba a pohyb, jóga, plavání a venkovní aktivity.
  • Rozvoj kreativních dovedností výtvarné a řemeslné činnosti, hudební nástroje.
  • Osobní, sociální a emocionální rozvoj aktivity podporující budování sebedůvěry a dalších dovedností.
Beehive School

Představte si školu kde:

Beehive School

...používáme nejefektivnější způsob výuky dětí – učení hrou a prožitkem, nejmodernější technologie, interaktivní tabule a další moderní výukové metody. Poskytujeme laskavé, otevřené a pro děti podmanivé prostředí, kde se cítí příjemně a bezpečně. Hry, projekty, učební metody a plány jsou systematicky připravovány a detailně propracovány.

Beehive School

...při výuce klademe důraz na individuální přístup k osobnosti každého dítěte. Podporujeme samostatnost, sebedůvěru a zároveň děti vedeme ke spolupráci a interakci v kolektivu ostatních. Ke kontinuitě jednotlivých denních programů a návaznost na věci a svět kolem nás přispívá pečlivý výběr tematických projektů, které se prolínají jednotlivými oblastmi výuky.

Beehive School

...velký důraz klademe také na propojení teoretických znalostí s praktickými dovednostmi. Největším přínosem je pro každé dítě učení se prožitkem. Cílem školky je vést vaše dítě dál na jeho cestě za vzděláním. V průběhu studia se děti naučí anglickému jazyku přirozenou a zábavnou formou.

Pro koho je školka určená?

Školka Beehive je určená dětem ve věku od 3 do 5 let.

Školka připravuje děti k dalšímu studiu v navazujících stupních školy Beehive, ale také ke studiu na mezinárodních školách v Česku a zahraničí.

© 2023 Mateřská škola a základní škola Beehive s.r.o.

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie. Další informace