1. stupeň ZŠ | BEEHIVE INTERNATIONAL SCHOOL

BEEHIVE INTERNATIONAL SCHOOL

Naše děti nepřekládají, ale dosahují schopnosti dvojjazyčné komunikace.

BEEHIVE INTERNATIONAL SCHOOL

V rámci všech stupňů vzdělávání v Beehive International School, která je zapsaná v rejstříku škol MŠMT, reagujeme na zvýšený zájem rodičů o intenzivní výuku anglického jazyka, který se tak stává nástrojem pro komunikaci, řešení problémů i hru. Již od nejnižšího stupně vzdělávací soustavy Beehive International School dochází k propojení českého a britského kurikula. Právě spojením českých i britských osnov v jejich plné míře dosahujeme naprosto unikátní vzdělávacího programu, který u nás nemá obdoby. Naší studenti tak mají jedinečnou možnost zachytit nejenom český, ale i britský vzdělávací program a tím si otevřít dveře do celého světa mezinárodních vzdělávacích institucí.

Vzdělávání v mateřské škole probíhá v souladu se školním vzdělávacím programem „Pilnými včeličkami po celý rok“. Další stupeň vzdělávání, a to základní, koncepčně odpovídá školnímu vzdělávacímu programu naší základní školy „Beehive – proletíme celý svět“.

Naše škola poskytuje dvojjazyčné vzdělávání s důrazem na smysluplnou výuku, která děti baví. Děti si tak osvojují získané znalosti a dovednosti nejen prostřednictvím výuky, ale i v běžných situacích. Získávají otevřený postoj k cizí kultuře a cizímu jazyku, jehož používání se tak pro ně stává přirozené.

Našimi žáky jsou děti z celého světa, čímž vytváříme multikulturní prostředí, které přispívá k celkovému chápání světa kolem nás a k rozvoji přirozené komunikace ve světovém jazyce.

„Ke každému dítěti přistupujeme podle jeho osobního maxima…“
Martina Přenosilová, zakladatelka BEEHIVE INTERNATIONAL SCHOOL

  • Prostředí školy je velice otevřené a přátelské. Naši žáci jsou k učení motivováni a povzbuzováni. Do výuky zařazujeme nejmodernější metody učení a vycházíme ze zásad didaktického proudu „Čtením a psaním ke kritickému myšlení“. Žáci školu opouštějí s tím, že vzdělání má pro ně smysl a přináší jim potěšení.
  • Náš učitelský sbor si velmi dobře uvědomuje, že nezbytným nástrojem k dosažení nejlepších možných výsledků pro naše studenty je týmová spolupráce a proto v naší škole učitelé a studenti jsou jeden velký tým! Největším potěšením pro nás je dopřát naším studentům neopakovatelné zážitky a vzpomínky na jejich dětské i studentské období.
BEEHIVE INTERNATIONAL SCHOOL

Představte si 1. stupeň základní školy kde:

BEEHIVE INTERNATIONAL SCHOOL

...Vaše dítě bylo schopno nejen komunikovat bilingvně, ale umět se bilingvně i rozhodovat a být aktivním členem globální společnosti?

BEEHIVE INTERNATIONAL SCHOOL

...bylo Vaše dítě lépe připravené pro život, který začíná poté, co opustí lavice škol?

BEEHIVE INTERNATIONAL SCHOOL

...bylo Vaše dítě připravené na studium na předních českých a zahraničních školách?

Pro koho je 1. stupeň základní školy určený?

1. stupeň ZŠ Beehive International School je určený dětem ve věku od 5 do 11 let.

Výuku organizujeme ve dvou studijních programech. Plně bilingvní program a mezinárodní program.

© 2021 Beehive International School s.r.o.

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie. Další informace