Jesličky | BEEHIVE INTERNATIONAL SCHOOL

BEEHIVE INTERNATIONAL SCHOOL

Vzdělávání v anglickém jazyce již od útlého věku dítěte.

BEEHIVE INTERNATIONAL SCHOOL

Třída Pre-Nursery bude prvním krokem vašeho dítěte do světa vzdělávání. Tento krok bude pro děti vzrušujícím dobrodružstvím, plným legrace a nových zážitků.

Vzdělávání těch nejmenších dětí u nás probíhá od jesliček a přechází přes mateřskou školu. Již od nejnižšího stupně vzdělávací soustavy dochází k propojení českého a britského kurikula. Výuka v jednotlivých stupních na sebe plynně navazuje a zajišťuje tak komplexní rozvoj dítěte.

Formou strukturované a kreativní hry je dětem zprostředkován raný úvod do klíčových oblastí vzdělávání a zároveň je kladen důraz na sociální interakci a používaní anglického jazyka.

Nepřijde Vám, že díky rychlému rozvoji informačních a komunikačních technologií se zcela změnila role člověka ve společnosti a typ studia tak jak ho všichni známe je značně zastaralý?

Naším cílem je zajistit, aby první vzpomínky vašeho dítěte na školu byly plné štěstí a smíchu, které mu vydrží po celý život.

Cílem jesliček je především aplikace vývojového programu zaměřeného na rozvoj tvořivosti formou specifických činností:

  • Výtvarná výchova rozvíjí spontánní tvořivost dětí a posiluje jejich snahu o výtvarné vyjádření.
  • Rozumová výchova rozvíjí poznávací procesy a řečové schopnosti dětí, paměť a pozornost. Přibližuje dětem časové pojmy, přírodu a dopravní prostředky. Děti se učí znát základní předměty denní potřeby. Samostatně reprodukovat krátké říkanky. Třídit předměty dle velikosti, barvy a tvaru.
  • Pracovní výchova rozvíjí základní zkušenosti a dovednosti v oblasti sebeobsluhy a při manipulaci s předměty. Jemnou a hrubou motoriku dle věku: stavění kostek, navlékání korálků, skládačky, práce s modelovací hmotou a lepidlem. Děti se učí mačkat, trhat, překládat papír a šroubovat. Samostatně si zouvat a obouvat boty, šněrovat, rozepínat a zapínat si kalhoty.
  • Hudební výchova podporuje u dětí zájem o hudbu a rozvíjí jejich hudební vlohy: sluchová výchova – hudební nástroje (hůlky, dřívka, bubínek, tamburína, triangl) poslech zpěvu, zpěv dětí. Hudebně pohybová výchova – sladit poslech hudby s pohybem.
  • Tělesná výchova péče o bezpečnost a upevňování zdraví. Rozvíjí a vytváří kladný vztah dětí k pohybovým činnostem.
  • Mravní výchova úkolem je všestranně zabezpečit citové potřeby dítěte v jeslích: rozvíjení a upevňování základních hygienických návyků, udržování čistoty, umět pozdravit a poděkovat, podporovat kamarádské vztahy mezi dětmi a respektovat sebe sama, ale i druhé.
BEEHIVE INTERNATIONAL SCHOOL

Představte si školu kde:

BEEHIVE INTERNATIONAL SCHOOL

...Vaše dítě bylo schopno nejen komunikovat bilingvně, ale umět se bilingvně i rozhodovat a být aktivním členem globální společnosti?

BEEHIVE INTERNATIONAL SCHOOL

...bylo Vaše dítě lépe připravené pro život, který začíná poté, co opustí lavice škol?

BEEHIVE INTERNATIONAL SCHOOL

...bylo Vaše dítě připravené na studium na předních českých a zahraničních školách?

Pro koho jsou jesličky určeny?

Třída Pre-nursery je určená dětem ve věku od 12 měsíců do 3 let.

Jesličky Beehive připravují děti k dalšímu vzdělávání ve školce Beehive International School.

© 2021 Beehive International School s.r.o.

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie. Další informace