Beehive School

Přijde Vám systém, kdy se děti učí nazpaměť velké množství informací neefektivní a spíše kontraproduktivní?

Beehive School

Není tajemstvím, že současné školní osnovy mnoha vzdělávacích zařízení jsou naprosto neodpovídající pokrokům dnešní doby.

Už přece všichni víme, že člověk se nejlépe naučí prostřednictvím modelování situací, praktického zapojování a smyslového vnímání.

Doby, kdy se učilo nazpaměť stovky stránek a posléze se na to hned zapomínalo, jsou nenávratně pryč.

Nepřijde Vám, že díky rychlému rozvoji informačních a komunikačních technologií se zcela změnila role člověka ve společnosti a typ studia tak jak ho všichni známe je značně zastaralý?

Chcete své dítě rozvíjet nejen vědomostmi, ale i rozvíjet jeho kreativitu a jeho celkovou osobnost? Kontaktujte nás a sjednejte si zkušební den, ve kterém se vy i vaše dítě přesvědčíte o kvalitách naší výuky.

Představte si 2. stupeň základní školy kde:

  • Studenti pracují v menších skupinách, kde se individuálně přistupuje ke každému studentovi a zároveň se podporuje rozvíjení kritického myšlení a umění aktivně a především efektivně vyřešit různé problémy a výzvy. Studenti mají možnost si vyzkoušet všechny role v týmové práci, najít tak své silné stránky a ty dále zdokonalovat.
  • Studenti jsou také podporování tak, aby se rozvíjela zároveň jejich samostatnost, přebrání iniciativy a smysl pro podnikání. Sebevědomý, soběstačný a samostatně fungující člověk je primárním cílem naší výuky.
  • Program podporuje efektivní rozvoj psacích a prezentačních dovedností, neboť studium je zaměřené na projekty a řešení konkrétních výzev a problémů. Studenti mají na starosti dlouhodobé i krátkodobé projekty a zdokonalují se v rámci jejich řízení a exekuce. Umění sebevědomě a atraktivně prezentovat před publikem je jednou z aktivit, na které se zaměřujeme.
  • Učitel není ten, kdo se snaží celou skupinu donutit k naučení se vždy jednoho předmětu napříč stejně. Učitel je průvodcem výuky a směřuje každého studenta dle jeho možností a dovedností. Je zároveň motivátorem - studenti jsou motivování překonat nástrahy a výzvy během celé výuky a dosahovat vyšších cílů. Cílem je posunout laťku co nejvýše.
  • Rodiče studentů jsou bráni jako partneři. Škola poskytuje rodičům podporu a rady jak dále rozvíjet studenty i mimo školu nebo jak se vypořádat s přípravou studentů do školy.
  • Beehive School čerpá z britského kurikula a získané poznatky propojuje s českými osnovami do unikátního programu, který u nás nemá obdoby. Studenti získají jedinečné vzdělání, které jim otevře dveře do celého světa mezinárodních vzdělávacích institucí.
Beehive School

Představte si 2. stupeň základní školy kde:

Beehive School

...Vaše dítě bylo schopno nejen komunikovat bilingvně, ale umět se bilingvně i rozhodovat a být aktivním členem globální společnosti?

Beehive School

...bylo Vaše dítě lépe připravené pro život, který začíná poté, co opustí lavice škol?

Beehive School

...bylo Vaše dítě připravené na studium na předních českých a zahraničních školách?

Pro koho je 2. stupeň základní školy určený?

2. stupeň ZŠ Beehive je určený dětem ve věku od 11 do 15 let.

Kontaktujte nás a sjednejte si zkušební den, ve kterém se vy i vaše dítě přesvědčíte o kvalitách naší výuky. Zajistěte vašemu dítěti místo v Year 7 na 2. stupni.

Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním údajů dle těchto Zásad o zpracování osobních údajů »

© 2023 Mateřská škola a základní škola Beehive s.r.o.

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie. Další informace